Kärcher - INFOLINKA:

041/564 35 00

Kärcher Žilina SK - predaj a servis čistiacej techniky, cleanex-cleanex, s.r.o.

Kärcher - čistiaca technika
Autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky Kärcher v Žiline

Dlhoročné pôsobenie na slovenskom trhu posunulo firmu cleanex - cleanex, s.r.o. medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa predajom a servisom profesionálnej čistiacej techniky značky Kärcher a priemyselným čistením. Komplexnosť našich upratovacích služieb dopĺňa upratovanie domácností, požičovňa čistiacej techniky a profesionálne poradenstvo v oblasti upratovania a čistenia. Neváhajte a kontaktujte predajňu Kärcher!

ČISTENIE DOMÁCNOSTÍ

Profesionálne upraceme váš byt alebo dom. Vaša domácnosť bude žiariť čistotou.

ČISTIACE SLUŽBY PRE FIRMY

Zabezpečíme komplexný upratovací servis pre vašu firmu.

UAS - ČISTENIE PRIEMYSELNÝCH FILTROV

Kärcher Žilina, UAS - čistenie priemyselných filtrov

Predaj profesionálnej čistiacej techniky Kärcher

V našej ponuke čistiacej techniky nájdete podlahové umývacie zariadenia na rôzne typy podláh, vysokotlakové čističe, rôzne zametacie stroje a tepovacie zariadenia tak pre domáce ako aj pre priemyselné použitie. Široké spektrum produktov dopĺňajú rôzne typy čerpadiel a čistiaca chémia.

Upratovanie a priemyselné čistenie odborníkmi

Ak sa pre Vašu domácnosť či prevádzku neoplatí zakúpiť si čistiacu techniku, ponúkame Vám možnosť prenájmu čistiacich strojov Kärcher za výhodných podmienok. Ďalšou službou je čistenie Vašich priestorov odborným personálom firmy cleanex - cleanex, s.r.o.. Zarezervujte si termín komplexných upratovacích služieb a my Vám pravidelne či jednorazovo upraceme kanceláriu a byt, ale aj stavbu či automobil.

Predajňa čistiacej techniky Kärcher v Žiline

Navštívte našu predajňu na ulici Vysokoškolákov v Žiline, kde si môžete vysokotlakové čističe, tzv. wapky, vysávače, tepovače, čerpadlá či parné čističe nielen prezrieť, ale aj vyskúšať. Väčšinu produktov máme skladom, tie ostatné Vám radi objednáme a dodáme v čo najkratšom možnom čase.

Výhodné ceny, kvalifikovaný personál, ktorý Vám vždy ochotne poradí s výberom vhodnej čistiacej techniky a káva pre zákazníkov dotvárajú vždy príjemnú atmosféru, ktorá v našej predajni Kärcher vládne. Tešíme sa na Vašu návštevu.